oferta/oferty pracy

Operator wózka widłowego w sekcji Załadunku Drobiu

  • Lokalizacja: Fermy drobiu na terenie powiatu ciechanowskiego, mławskiego, działdowskiego, żuromińskiego
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Województwo: woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie

OBOWIĄZKI:

  • realizacja załadunków mechanicznych kurcząt na Fermach
  • utrzymanie ciągłości pracy sprzętu

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie - bez wymagań
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • doświadczenie w pracy przy załadunkach ręcznych będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie przy pracy ze zwierzętami

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

OFERTY PROSIMY SKŁADAĆ NA ADRES

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@cedrob.com.pl
Szczegóły pod nr telefonu: +48 881 052 007

CEDROB S.A. - Rekrutacja
Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cedrob S.A. z siedzibą w Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów. Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną lub pisemnie na adres siedziby administratora.
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
4. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.
5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - przez okres 5 lat na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now