Aktualności

Organizacja spotkań z hodowcami kaczek i gęsi – korzyści dla wszystkich

13 LUT 2024
godz: 15:10

W ostatnim czasie można zaobserwować wyraźny wzrost znaczenia hodowli kaczek i gęsi w Polsce. Wraz z tym trendem ewoluują również standardy utrzymania drobiu wodnego, które stawiają przed hodowcami oraz producentami mięsa wiele wyzwań. Troska o dobrostan, wysoką jakość produktu przy jednoczesnej presji cenowej i konieczności dostosowania do zmieniających się przepisów sprawiają, że wymiana wiedzy i doświadczeń staje się kluczowym elementem rozwoju tej gałęzi hodowli.

Czytaj więcej

Najpiękniejsze ozdoby choinkowe autorstwa dzieci naszych pracowników

15 GRU 2023
godz: 11:24

Już po raz 7. rozstrzygnęliśmy konkurs na najpiękniejsze i najbardziej oryginalne dekoracje choinkowe przygotowane przez dzieci pracowników naszej firmy.

Czytaj dalej

Najlepsi hodowcy kaczek i gęsi wyróżnieni przez Duck Goose Poland

29 LIS 2023
godz: 15:17

– Kolejny rok z rzędu nagrodziliśmy najlepszych w Polsce hodowców kaczek i gęsi. Za hodowlą tych gatunków drobiu przemawia interesujący biznes, ale i ogrom tradycji kuchni staropolskiej.

Czytaj dalej

Rozpoczęto cykl szkoleń „Cedrob Avi Akademia”

30 PAŹ 2023
godz: 08:38

Medycyna weterynaryjna jest dziedziną, która rozwija się bardzo dynamicznie Nowe technologie, metody leczenia i diagnostyki pojawiają się na rynku z dużą częstotliwością.

Czytaj dalej

Grupa Cedrob w kuchni świata. Targi ANUGA 2023

17 PAŹ 2023
godz: 12:43

Międzynarodowa współpraca branży spożywczej w kontekście przyszłości konsumpcji, zrównoważonego rozwoju, mającego m.in. na celu likwidację głodu i niedożywienia, a także wymiana know-how to główne wątki Targów Przemysłu Spożywczego ANUGA 2023.

Czytaj dalej

Polskie święto plonów

21 SIE 2023
godz: 11:25

Dożynki to polskie święto plonów, obchodzone tradycyjnie w sierpniu lub wrześniu, po zakończeniu żniw. Święto to ma bogatą tradycję, sięgającą czasów przedchrześcijańskich.

Czytaj dalej

Docenienie transparentności Cedrob

31 MAR 2023
godz: 13:39

Firma Cedrob podpisała 28 marca 2023 roku umowę z Krajową Administracją Skarbową w ramach Programu Współdziałania. Dołączyła tym samym do wąskiego grona firm o najwyższych standardach i procedurach podatkowych w Polsce. To docenienie rzetelności podatkowej i podkreślenie wzajemnego zaufania.

Czytaj dalej

Podsumowanie konkursu „Wykonaj własnoręcznie kartkę wielkanocną”

31 MAR 2023
godz: 13:32

W dniu 30 marca w ciechanowskim kinie Łydynia odbyła się gala podsumowująca tegoroczną edycję konkursu „Wykonaj własnoręcznie kartkę wielkanocną” dla dzieci pracowników Cedrob S.A.

Czytaj dalej
Kolejna strona newsów
Ilość newsów: 08 z 44
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki..